KÜÇÜKÇEKMECE İMAM-I AZAM KUR’ÂN KURSUMUZDAN HABERLER

KÜÇÜKÇEKMECE İMAM-I AZAM KUR’ÂN KURSUMUZDAN HABERLER

2021-2022 Eğitim-Öğretim döneminde kısmı olarak hizmete giren devasa külliyemiz kıymetli misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.
Küçükçekmece Müftülüğü Şube Müdürleri Ömer SIRADAĞ ve Murat UÇAR ile birlikte Müftülük Şefi Mustafa ÖZTÜRK ve Murakıp Şükrü GENÇ beyefendiler kursumuza ziyarette bulundular. Misafirlerimizi İLKSEÇ Vakfı Genel Sekreteri ve İmam-ı Azam Kur’ân Kursu Müdürü Furkan Zülkâr YILDIZ Hocaefendi ağırladığı.
Akabinde İLKSEÇ Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Esenler Hayırseverler Kur’ân Kursu ile İlim ve Kültür Eğitim Merkezi İLKEM’in merkez ve şube müdürleri ile birlikte hafızlık sınıf hocalarımızdan müteşekkil heyet de külliyemizi ziyaret ederek “hayırlı olsun” duâ ve temennilerinde bulundular.
Son olarak Siirt İl Müftüsü Vahap KAPICI, İLKSEÇ Vakfı Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Ulvi UZUNLAR Hocaefendimizin misafiri oldu. Kurs İdare Amiri İsmail İBRAHİMOĞLU Hocaefendiyi de makamında ziyaret eden Sayın KAPICI, Ali Ulvi UZUNLAR Hocaefendimizin öğrencilerimize yönelik sohbetlerine de iştirak etti.
Kıymetli misafirlerimize teşrif ve tebrikleri sebebiyle şükranlarımızı sunuyor; çalışmalarımız nedeni ile kullarının takdirlerine muhatap olduğumuz gibi Dinin sahibi olan Rabbimiz Teâlâ’nın da takdir ve rızasına muhatap olabilmeyi niyâz ediyor, Kur’ân sevdalısı tüm kardeşlerimizden duâlarını bekliyoruz.

Whatsapp
İLKSEÇ Vakfı Çağrı Merkezi
İLKSEÇ Vakfı Çağrı Merkezi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?